Projekt Registračka.sk vznikol z iniciatívy mladých ľudí, ktorí chceli vytvoriť priestor pre zverejňovanie svojich akcií, tzv larpov, či drevární. A to všetky pokope.

Postupom času sa však z tohoto projektu stalo niečo viac. Snažíme sa vybudovať priestor pre združovanie organizátorov, ale aj hráčov. Miesto, kde sa budú môcť všetci prezentovať vo sfére zážitkových hier.

Budujeme komunitnú stránku, kde hráči získajú prehľad o akciách, ktoré sa na Slovensku organizujú, ale aj miesto, vďaka ktorému budú môcť organizátori osloviť registrovaných hráčov a pozvať ich na svoje akcie.

Projekt Registračka.sk však ponúka omnoho viac. V súčastnosti je pre organizátorov k dispozícii plnohodnotný systém pre riadenie svojich hier. A to od zverejnenia akcie vo forme vlastnej webstránky, až po správu registrácií, a zaradzovanie hráčov do skupín, či tvorbu ich postáv.

V budúcnosti plánujeme pridať do projektu ďalšiu užitočnú funkcionalitu od mapy Slovenskej larpovej scény, fotoalbumy z akcií, či hodnotenia akcií, organizátorov, ale aj hráčov navzájom.